Lista dzieci zakwalifikowanych do Przedszkola Samorządowego w Mełnie na rok 2021/2022

Załącznik nr 1

21. Szarszewska Lilianna
  22. Tiszer Olek
  23. Tomaszewska Roksana

Zakwalifikowanie dziecka do przedszkola nie jest równoznaczne z przyjęciem  do placówki.

Przypominamy, że rodzice mają obowiązek potwierdzić wolę uczęszczania dziecka do przedszkola                                                                       w dniach 12.04.2021 r. – 16.04.2021 r.

Niepotwierdzenie woli, oznacza rezygnację kandydata z uczęszczania do przedszkola w roku szkolnym 2021/2022. W załączniku w REKRUTACJI znajduje się Umowa o świadczenie usług przez przedszkole. Proszę uzupełnić i wysłać e-mailowo na adres przedszkolemelno@wp.pl lub dostarczyć do placówki.

Lista dzieci przyjętych i nieprzyjętych do przedszkola zostanie podana do publicznej wiadomości 20.04.2021 r.

Przewodnicząca  Komisji Rekrutacyjnej

Irena Zapalska