^Powrót na górę
Get Adobe Flash player

Artykuły

O nas

Przedszkole Samorządowe w Mełnie jest jedyną placówką wychowania przedszkolnego na terenie Gminy Gruta. Została założona w latach 1950 -1960. Jest przedszkolem trzy - oddziałowym skupiającym 75 dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Nauczyciele zatrudnieni są nauczycielami posiadającymi pełne kwalifikacje do pracy w przedszkolu. Przedszkole oferuje swoim wychowankom zajęcia dodatkowe : " Religia " Zajęcia logopedyczne " Rytmika" / odpłatnie / " Język angielski / nieodpłatnie / Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 16.00 oraz w czasie wakacji przez miesiąc sierpień. Mieści się na piętrze budynku będącego własnością gminy. Baza lokalowa i dydaktyczna przedszkola jest odpowiednia do zagwarantowania dzieciom właściwego przebiegu procesu kształcenia, wychowania i opieki. Wychowankowie przedszkola biorą aktywny udział w życiu najbliższego środowiska.

Przedszkole jest organizatorem gminnych konkursów, festynów oraz uroczystości rodzinnych i gminnych uroczystości oświatowych.

 

Moderator strony
internetowej
mgr Beata Chyła

Copyright © 2013. Przedszkole Samorządowe w Mełnie Rights Reserved.

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych